A Time Called You Türkçe Dublaj

A Time Called You Türkçe Dublaj

7.8 / 10 Dram, Romantik, Fantastik 2023 Güney Kore 0 dak.

A Time Called You, duygusal bir kadının yaşadığı hüzünlü bir olay sonrasında zaman içinde bir yolculuğa çıkmasıyla başlayan bir hikayeyi anlatıyor. Ana karakterimiz, sevgilisinin ölümünden sonra mucizevi bir şekilde 1998'e giderek, geçmişte yaşadığı bir aşkı yeniden deneyimleme şansı elde eder. Burada geçmişte tanıştığı ve sevgilisine tıpatıp benzeyen bir adamla karşılaşır. Yazgının çizdiği bu şaşırtıcı yolda, kadın geçmişe ve zamanın dokusunda sıkışıp kalmışlıklarıyla yüzleşir. Aralarında büyüyen bağla birlikte, geçmişte yaşanan bu aşkın acılarını, sevinçlerini ve umutlarını yeniden yaşarlar. Ancak bu yolculuk beraberinde karmaşık duygusal çatışmaları ve geçmişle geleceğin arasındaki mücadeleyi de getirir. A Time Called You, sevgi, kayıp ve ikinci şanslara olan inancın işlendiği, duygusal olarak etkileyici bir dizi. Bu hikaye, insanların zamanda yolculuk ederek geçmişte yaşananları değiştirmenin mümkün olmadığını anlamalarını sağlarken, aşkın dönüştürücü gücünü de gösteriyor. Kendisini geçmişin kollarına bırakan kadının, kaybettiği aşkla olan bağını yeniden keşfetmesiyle, seyircilerin kalplerine dokunmayı başarıyor.

100
Üye
Puanları


A Time Called You Türkçe Dublaj Dizisinin Tüm Sezon ve Bölümleri

A Time Called You Türkçe Dublaj Dizisini Sevenler İçin Sinemia Önerileri

Yorumlar

1 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@fb 1 hafta önce
İzlemek istedim ama çok karışık bir kurgusu var. Geri dönüş sahneleri işi iyice karıştırıyor. Fantastik bir dizi. Gençlik ve yetişkinlik dönemleri ara... [Devamını gör..]
İzlemek istedim ama çok karışık bir kurgusu var. Geri dönüş sahneleri işi iyice karıştırıyor. Fantastik bir dizi. Gençlik ve yetişkinlik dönemleri arası yolculuk bol. 3. bölümde bıraktım.