Accused

Accused

Accused

7.4 / 10 Suç, Dram 2023 Amerika 0 dak.

A successful brain surgeon with a seemingly perfect family faces the limits of unconditional love when he discovers his teenage son may be planning a violent attack at the school

100
Üye
Puanları

Yorumlar

1 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@yavuzhan06 1 hafta önce
Sırf Rachel için izlerim. Ben bir izleyip geleyim
@yavuzhan06 6 gün önce
Yeni bölümü izledinmi? Harikaydı
@zvampire7139 1 hafta önce
Sağ olun. Açıklamada "146/5.000 Çeviri sonuçları Çeviri sonucunda" yazıyor da belki onunla alakalıdır. Merak ettim şimdi, izleyeceğim.
@yavuzhan06 1 hafta önce
Şimdi bitirdim. Öncelikle çevirmede çok fazla yanlislik var. Bu sebepten anlam bozukluğu olan bir sürü cümle var. Dizi Scooty'in hikayesi diye başlıyo... [Devamını gör..]
Şimdi bitirdim. Öncelikle çevirmede çok fazla yanlislik var. Bu sebepten anlam bozukluğu olan bir sürü cümle var. Dizi Scooty'in hikayesi diye başlıyor. Eğer doğru anladıysam her bölümde başka bir suç hikayesi paylasilacak. Çünkü bölüm başlangıcı ve bitişi tek bölümlük bir hikaye olduğunu gösteriyor. İlk bölümün hikayesi Scoty adında genç ve çocukluğundan beri öfke problemi olan bir çocuğun hikayesi. Daha fazla detay vermeyeyim. Ağır ilerleyen bir drama dizisi. Sıkıldım mı? Hayır sıkılmadım. Enteresan bir dizi olacak belli ki..
@zvampire7139 1 hafta önce
Lütfen izledikten sonra düşüncelerinizi ve dizinin konusunu bize aktarır mısınız? Ben şahsen açıklamadan hiçbir şey anlayamadım.