Archer

Archer

8.6 / 10 Komedi, Aksiyon, Animasyon 2009 Amerika 0 dak.

Uluslararası bir casus ajansı olan ISIS’te global sorunlar iyi eğitimli çalışanların birbirlerinin kafasını karıştırmak, birbirlerini ezmek ve ihanet etmek için kullandıkları fırsatlardır. Tüm bunların merkezinde ise usta casus Sterling Archer vardır. Archer baskın annesi ve aynı zamanda patronu Malory ile birlikte çalışmaktadır. Archer bir yandan da eski kız arkadaşı Ajan Lana Kane ve onun yeni erkek arkadaşı ISIS müfettişi Cyril Figgis ile uğraşmak zorundadır.

100
Üye
Puanları


Archer Dizisinin Tüm Sezon ve Bölümleri

Archer Dizisini Sevenler İçin Sinemia Önerileri

Yorumlar

3 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@murad 3 yıl önce
Cidden çok iyi bir Amerikan komedisi. Esprileri biraz ağırdır o yüzden herkese hitap etmeyebilir. Özellikle dini, milli ve siyasi esprilere gelemeyen ... [Devamını gör..]
Cidden çok iyi bir Amerikan komedisi. Esprileri biraz ağırdır o yüzden herkese hitap etmeyebilir. Özellikle dini, milli ve siyasi esprilere gelemeyen biriyseniz sizi zorlayan bir dizi olacaktır. İlk birkaç bölümü biraz yavan geçse de sonrasında baya açılıyor. Yani ilk bölümleri izleyip sıkıldıysanız azıcık dayanmanızı öneririm. Çok cesur ve iyi göndermeleri olan, bir Amerikan ajanının maceralarını anlatan çok iyi bir Amerikan komedisidir. Hatta "Yılın en iyi animasyon programı" adı altında bir Emmy ödülü de vardır.
@mery19 6 yıl önce
Kaba, esprileri yavan, ama çizgileri iyi bir dizi. Ben tutmadım, iki bölümden sonra veda ettim.
@Baris1234 6 yıl önce
Aslında çok iyi bir dizi.Ama bir süreden sonra her bölüm birbirini tekrar ediyor.Yine de zevkle izlediğim bir diziydi.Son sezonlarında gerçekten düşüş... [Devamını gör..]
Aslında çok iyi bir dizi.Ama bir süreden sonra her bölüm birbirini tekrar ediyor.Yine de zevkle izlediğim bir diziydi.Son sezonlarında gerçekten düşüşe geçti gerçi.Saçmalayacak konu bulamadılar heralde.Biraz fazla zorlama olmuş 4. sezondan sonraki sezonlar.