Cardinal

Cardinal

7.7 / 10 Suç, Dram, Gizem 2017 Kanada 42 dak.

Polisiye ve gizem türündeki Cardinal adındaki dizi, Dedektif John Cardinal ve yeni ortağı Lisa Derome’un suçlular ile olan mücadelesine odaklanıyor. Altı bölümlük planlanan mini dizi, yazar Giles Blunt‘ın 8 kitaplık John Cardinal serisinin 2000 yılında çıkan ilk kitabı Forty Words For Sorrow‘a dayanıyor. Dizinin yazarı ise Orphan Black ve Saving Hope gibi yine Kanada çıkışlı dizilerin mutfağında bulunmuş olan Aubrey Nealon. Mekan olarak Kanada’nın soğuk karlarla kaplı sakin bir kasabasını seçmesiyle, biraz Fortitude ve biraz da Broadchurch havasını aldığımız dizi bir seri katil hikayesini merkezine alıyor. Cardinal, Kate Pine adında 13 yaşında bir kızın, terk edilmiş bir madende buzlarla kaplı cesedinin bulunması ile başlıyor. Bu cinayetin arkasındaki sır perdesi aralandıkça eklenen yeni olaylar ve karanlık köşeler davanın kapsamının genişlemesine neden oluyor.

100
Üye
Puanları


Cardinal Dizisinin Tüm Sezon ve Bölümleri

Cardinal Dizisini Sevenler İçin Sinemia Önerileri

Yorumlar

8 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@Liwenia 2 yıl önce
Oyunculuklar derli toplu. Gizem kısmında biraz aceleci bir tutum var. İlk üç sezon benzer kafa yapısındaki katillerle uğraşırken en iyi sezonun 4. sez... [Devamını gör..]
Oyunculuklar derli toplu. Gizem kısmında biraz aceleci bir tutum var. İlk üç sezon benzer kafa yapısındaki katillerle uğraşırken en iyi sezonun 4. sezon olduğunu düşünüyorum. Süregelen hikaye örgüsü çok önemli değilse 4. sezonu izlemek yeterli olabilir.
@caner 2 yıl önce
Harika bir dizi. Cardinal gercekten iyi bir performans sergiliyor. Izleme listenize eklemenizi öneririm.
@eliffgg 2 yıl önce
İkinci sezon ilkinden daha ilgi çekici bi başlangıç yaptı! Şıp şıp sular damlıyor ağzımdan
@nihat-engin 2 yıl önce
Aksiyon beklemeyin gayet güzel bir polisiye, cinayet, dedektif, gizem, dram vs puanını hak eden bir dizi severek izliyorum.
@fatih5656 4 yıl önce
Vayyyy!!! Pilot bölümü yeni bitirdim ve polisiyemizi bulduk sanırım!! The Killing serisinden tanıdık yüz de var
@smsmasd 4 yıl önce
Cardinal gizemli bir hayatın parçası ve gizemlerin kaşifi. Sakin bir suda gemide dev dalgalarin gelecegi hissi gibi bir duyguyla izleyeceksiniz diziyi... [Devamını gör..]
Cardinal gizemli bir hayatın parçası ve gizemlerin kaşifi. Sakin bir suda gemide dev dalgalarin gelecegi hissi gibi bir duyguyla izleyeceksiniz diziyi. Sakin ama gerilimi olan ve merak . Izleyin. Guzel dizi.
@clbiomr 5 yıl önce
Olayların acele etmeden ağır ağır anlatılması hoşuma gitmese de Sürprizbozan: Gösterruh hastası seri katil rolündeki şerefsizlerden nefret ettirterek... [Devamını gör..]
Olayların acele etmeden ağır ağır anlatılması hoşuma gitmese de Sürprizbozan: Gösterruh hastası seri katil rolündeki şerefsizlerden nefret ettirterek anlattığı için izlettirmeyi başarabiliyor.
@kardelen24 5 yıl önce
güzel bir polisiye. İzleyin pişman olmazsınız