Dear Child Türkçe Dublaj

Dear Child Türkçe Dublaj

Sevgili Çocuk, Liebes Kind
7.5 / 10 Suç, Dram, Gizem 2023 Almanya 0 dak.

Dear Child, yüksek güvenlikli bir evde izole bir şekilde yaşayan Lena, Hannah ve Jonathan adlı iki çocuğun hikayesini anlatıyor. Çocuklar, belirlenmiş saatlerde yemek yiyor, tuvalete gidiyor ve uyuyorlar. Her şey tamamen kontrol altında tutulmaktadır, hatta ellerini göstermek için bile sıraya girerler. Ancak, genç kız Lena bir gün kaçmayı başarır ve neredeyse ölümcül bir kaza sonrası hastaneye kaldırılır. Burada, geleneksel gerilim filmlerinden farklı bir dönüm noktasına gelinir. Lena ve Hannah hastanede ailesiyle karşılaşır ve neredeyse 13 yıl boyunca kayıp olan kızlarını umutsuzca aramaktadırlar. Artık bu kâbusun gerçek boyutu ortaya çıkmıştır. Dear Child, sürükleyici bir gerilim ve dram karışımı olan bir dizi olarak izleyicilere büyük bir merak ve heyecan sunuyor. Lena'nın kaçışıyla beraber ortaya çıkan gerçekler, ailenin geçmişiyle ilgili sır perdesini aralamaktadır. Dizi, izleyicileri karakterlerin psikolojik dünyalarına derinlemesine bir yolculuğa çıkararak, sırların ve gizemlerin ardındaki gerçekleri keşfetmeye davet ediyor. Gerilim dolu sahneleriyle dikkat çeken Dear Child, aile bağları ve travmatik geçmişlerin etkisini sorgulayan güçlü bir yapım olarak dikkat çekiyor.

100
Üye
Puanları


Dear Child Türkçe Dublaj Dizisinin Tüm Sezon ve Bölümleri

Dear Child Türkçe Dublaj Dizisini Sevenler İçin Sinemia Önerileri

Yorumlar

3 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@fb 2 hafta önce
Alman dizi ve filmleri biraz soğuk ve ağır seyirli olur ama bu çok iyi olmuş. Dizinin senaryosu gizem içinde gerilim yaratma konusunda çok başarılı, a... [Devamını gör..]
Alman dizi ve filmleri biraz soğuk ve ağır seyirli olur ama bu çok iyi olmuş. Dizinin senaryosu gizem içinde gerilim yaratma konusunda çok başarılı, akıcı ve tempolu. Çok beğendim.
@Zarif 2 hafta önce
Alman kalitesi het branşta kendini belli ediyor
@serlamek 3 hafta önce
Son zamanlarda izlediğim en akıcı sürükleyici bitmesini istemediğim efsane bir dizi umarim devami gelir.