How I Met Your Father

How I Met Your Father

How I Met Your Father

5.4 / 10 Dram, Komedi 2022 Amerika 24 dak.

Bir dizi hayal kırıklığına uğrayan Tinder randevusunun ardından Sophie, görünüşte mükemmel olan adamla tanışır. Sophie'nin oda arkadaşı Valentina, Londra Moda Haftası'ndan seksi bir hatırayla dönüyor. Bir araba servis telefonu kazası onları eklektik yeni bir arkadaş grubuna götürür.

40
Üye
Puanları

Yorumlar

111 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
Bu yorum 1 sırada sabitlendi @avatar12 1 yıl önce
Dizimiz ''How I Met Your Father'' ; Bir ''Friends'' veya ''HIMYM'' değil orası net ancak ikisinin arasında dengelenmiş bir aromaya sahip olması entere... [Devamını gör..]
Dizimiz ''How I Met Your Father'' ; Bir ''Friends'' veya ''HIMYM'' değil orası net ancak ikisinin arasında dengelenmiş bir aromaya sahip olması enteresan ve güzel düşünülmüş (dizi gelmeden önce fragmanı izlediğimde düşüncelerim daha farklıydı).. Ama ne olursa olsun ''Friends'' ve ''Hımym'' gibi iki hit diziye doyamayıp bu diziyle doymayı bekleyenler büyük yanılgıya girerler, neden mi?..
El cevap.. ''Friends'' veya ''Hımym'' şimdilerde eskimeye başlayan Z kuşağına atıf iki diziydi, kendi özgünlükleri içinde özgürlüklerini yaşayan efsanelerdi, tanınmamış oyuncularının kariyer zirvesine çıktıkları, izlerken ralli keyfine slalom kattıkları başyapıtlardı..
Gelelim yeni dizimize; Bence bu dizi arkadaşlığın değil kaliteli arkadaşlığın zor bulunduğu dönemimize ait bir arkadaşlık dizisi ve ''gözlük çerçeve de hak getire'' diyebileceğim milenyum kuşağı arkadaşlığına atıf var.. Yine de ihalenin kaldığı başrolümüz Sophie karakteri sosyal medyada arkadaş olarak eklemekten çekinmeyeceğimiz bir tatlı karakter aynı zamanda güçlü bir karakter.. Şimdilik diğer karakterlerde diziyi taşıma potansiyeli görmedim İzleyip zamanla güçlenirler mi? bilmem ama Sophie'nin nasıl daha da tatlılaştığına şahit olmak en büyük dileğim..

İlk bölüm geçer not aldı benden.. 1 sezon 10 bolüm 15 Mart 2022 de yayınlanacağına göre baharın getirdiği güzel duyguların diziye olan düşüncelerimizi de yoğunlaştıracağını ümit ederken senaristlerin de çabalarını elden geldiğince göstereceklerine inanıyorum..

Hissettiğim bir başka duygu da Dizilla'da hit bir dizi daha doğuyor ve ölmeden izlenecekler listesine bir arkadaş daha geliyor.. Bizlere bu imkanları tanıyan değerli üstadımıza harikulade ekibine ve vazgeçemediğimiz sitemize çok çok teşekkür ediyorum..
@444822___ThanatosNyx 2 hafta önce
Bilmukabele efenim saygılar bizden.. ("gitte" yazmasaymış iyiymiş.. bir ara bilerek ironik olarak mı kullandı acaba demiştim ama sanırım bildiği gibi... [Devamını gör..]
Bilmukabele efenim saygılar bizden..
("gitte" yazmasaymış iyiymiş.. bir ara bilerek ironik olarak mı kullandı acaba demiştim ama sanırım bildiği gibi kullanmış sadece)
@avatar12 2 hafta önce
@444822___ThanatosNyx: Merhabalar.. Est. efendim o nasıl söz öyle (ironisi biraz fazla olmuş sanki 🙂).. Lakin eleştirinin dozu kaçınca ben de ha... [Devamını gör..]
@444822___ThanatosNyx: Merhabalar..

Est. efendim o nasıl söz öyle (ironisi biraz fazla olmuş sanki 🙂)..

Lakin eleştirinin dozu kaçınca ben de hafiften yükselme trendine giriyorum.. Siz böyle yazınca yorumumu tekrar okudum, yazdıklarım muhatabına füze kadar etkili olmasa da NEB. (Nüfuz edici bomba) ayarında ya da bir nevi işkence çektiriyormuş gibi geldi..

Amacım; yorumlarıma negatif ama haksız eleştiri getirdiğine inandığım arkadaşlara bu tarz cevaplarla zayiat vermekten ziyade gönüllerini alarak yapıcı ders vermek olmuştur..
Karşımdaki insana saygıdan ödün vermeden yapacağım davranış benim ilkem/ölçütüm/kriterim/kuralım gerisi onlara kalmış..

Sohbetimize neşe katan yorumunuz için teşekkür ederim..

Saygı ve selamlarımla esen kalın...
@444822___ThanatosNyx 2 hafta önce
@avatar12 öyle ölmez füze atsaydın adama keşke 😂😂
@avatar12 8 ay önce
@Joeyharmanda: Saygıdeğer ve kıymetli arkadaşım merhabalar, nasılsınız? umarım keyifleriniz yerindedir.. Yorumuma ilginç bir eleştirel görüş ile ka... [Devamını gör..]
@Joeyharmanda: Saygıdeğer ve kıymetli arkadaşım merhabalar, nasılsınız? umarım keyifleriniz yerindedir..

Yorumuma ilginç bir eleştirel görüş ile katıldığınız için çok teşekkür ediyorum..

Öncelikle yazar değilim, burası da yayın evi değil; buna güvenerekten izlediğimiz dizilere, duygularımızın elverdiğince, dizinin hissettirdiklerini ama boş yaparak ama yarım yamalak yazmaya çalışıyoruz, sonuca geldiğimizde de her şeye rağmen birbirimizi anlayış ile karşılamak kalıyor..

Hatalarımız olsa bile düzeltme ve yeniliğe açık olma düşüncesi ile yazmak kimine göre ağırlık olsa da bana göre mutluluk veren bir etkinliktir..

Kusurlarıma bakmayın lütfen, Türkçem ancak bu kadar, tanımadığım bir insan ile senli benli konuşmak yerine ancak bu kadar muvaffak olabildim, bir hata etti isem af diliyorum..

Müsaade ederseniz yorumunuzu analiz etmek isterim..

_''Net boş yapmışsın .''
_Görüşünüze saygı duyaraktan soruyorum.. Alttaki yorumunuzdan diziyi daha izlemediğiniz anlaşılıyor, buna binaen bu fikri nasıl edindiniz?..

_''Ne dediğini sen bile anlamamış olabilirsin .''
_Boş yaptığımın tespitinizde net olmanıza rağmen yazdıklarımı kavramam konusunda ihtimallere sarılmanız beni şaşırttı, bir anlam zayıflığı sezdim, yoksa yine ben mi yanılıyorum?.

_''Dizi izlemek yerine türkçe dersine girmezsen olacağı budur.''
_Bu cümlenizde de bir anlam zayıflığı var, yoksa bana mı öyle geliyor?.
Ayrıca öğrenci değilim yaşını başını almış bir insanım, son diplomamı aldığım tarihin üzerinde yaklaşık kırk yıl zaman geçti.. Okul yıllarımda sadece Türkçe dersim değil diğer derslerim de gayet iyiydi ve şimdi olduğu gibi kredi sistemi de yoktu, ya çalışacaksın ya da kalacaksın seçenekleri vardı..
Sizin yorumlarınıza da sıklıkla rastlıyorum, sizin de benim yorumlarıma rastladığınızı kabul ederek profil resmime ve yazdıklarıma bakarak belirli vasıflarımı anlamış olabileceğinizi düşünmem doğru ve yerinde olur kanaatindeyim, lütfen beni yanıltmayın..

_''Sen gitte türkçeyi nasıl öğrendim adlı diziyi izle 😎 djsjjsksksk''
_ Böyle bir dizi olduğunu bilmiyorum (her ne kadar ironi yaptı iseniz ben de aynısını yaptım).. Ayrıca bana ders verirken yolda kalmanız da ironi olmuş, bu komut Türkçe'mizde ''gitte'' olarak değil ''git de'' şeklinde yazılır..

Değerli kardeşim @Joeyharmanda; size saygım sonsuz, sizi tanımıyorum ama genç bir insan olduğunuz belli.. Sizin yorumuma takıldığınız cümle ile ilgili bir cilt kitap yazabilirim, bu benim çok bilmişlik yapacağım anlamı oluşturmasın.. İnsan olarak her şeyden önce karşımızdakine saygı duymamız gerektiğini bilmeliyiz, kimsenin de bundan rahatsızlık duymaması gerekir..
Bazılarımızın anlamakta güçlük çektiği nokta; kendimize değer verdikçe kabalığımızın, karşımızdakine değer verdikçe de zarafetimizin ön plana çıkması..

Siz değerli arkadaşıma kıymet vererek bu yorumu yazdım, yorumunuzun analizinde yazdığım son paragrafı üzülerek yazdığımı da belirtmek istiyorum, sonuçta hepimiz insanız hatalarımız olabilir ama bunları birbirimizin yüzüne vurmak, işte orada biraz durmalı düşünebilmeliyiz..
Anlamadığımız bir nokta da; bu mecra 'nem' yarıştıracağımız bir yer değil, burası bana göre mutluluklarımızın paylaştıkça arttığı, üzüntülerimizin de o oranda azaldığı bir yer..
Ne demek istediğimi anlayacak yeteneğiniz olduğunuzu hissediyorum, lütfen beni şaşırtmayın, bu sitede arkadaşları kaybetmek değil hep kazanmak amacı izledim..
Şu an itibarı ile değerli bir arkadaş kazandığımı ümit ediyor kurallar çerçevesinde her tür eleştirel görüşlerinizi yorumlarıma bekliyorum..

Bu dizi ile ilgili yapmış olduğunuz yorumları da merakla takip edeceğim..

Tüm içtenliğimle saygı ve selamlarımı gönderiyor, mutluluk ve esenlikler diliyorum...
@Joeyharmanda 8 ay önce
Net boş yapmışsın . Ne dediğini sen bile anlamamış olabilirsin . Dizi izlemek yerine türkçe dersine girmezsen olacağı budur. Sen gitte türkçeyi nasıl ... [Devamını gör..]
Net boş yapmışsın . Ne dediğini sen bile anlamamış olabilirsin . Dizi izlemek yerine türkçe dersine girmezsen olacağı budur. Sen gitte türkçeyi nasıl öğrendim adlı diziyi izle 😎 djsjjsksksk
@losingmyreligion 1 yıl önce
8:45 eve girince fark ettim hımym'da da aynı evdiiii
@losingmyreligion 1 yıl önce
aslında cristin millioti ile çekilebilirdi gibi, çünkü zaten kadının yaşı çok büyük değil uyar diye düşündüm
@820838___astrophilia 1 yıl önce
üzgünüm ama diziyi sadece himym göndermeleri için izleyeceğim. kötü veya iyi olsun, umrumda değil. apartmanı görünce bile gözlerim doldu.
@847910___stalker 1 yıl önce
Son sahnelerde o eve girişleri :'( How i met your mother'a tekrar başlayasım geldi..
@847910___stalker 1 yıl önce
Şu olaylar bir bitsin de ondan sonra başlicam
@losingmyreligion 1 yıl önce
kim tutar seni aşko başlağ
@1301306___Ceyhun 1 yıl önce
HIMYM Sevenleri Sevindirecek Haber: Devam Dizisi How I Met Your Father Geliyor... (henüz resmi yayın tarihi açıklanmasa da sitemizde yer alacağını bil... [Devamını gör..]
HIMYM Sevenleri Sevindirecek Haber: Devam Dizisi How I Met Your Father Geliyor... (henüz resmi yayın tarihi açıklanmasa da sitemizde yer alacağını bilin)

"Başrolde Hilary Duff’ın yer alacağı yeni dizinin orijinal How I Met Your Mother dizisiyle bağlantılı olup olmayacağı henüz bilinmiyor. Yine de Duff’ın oynayacağı Sophie karakterinin çocuklarına geçmişte arkadaşlarıyla nasıl eğlenceli şeyler yaşadıklarını ve babalarıyla nasıl tanıştıklarını anlatması, HIMYM hayranlarını tekrardan eğlendirecek gibi duruyor. "
@zeynsart 1 hafta önce
2. sezonda Barney oynuyo dediler izlemeye geldim
@Joeyharmanda 8 ay önce
10 sezon olmadan başlayalım bari :)
@cetooo 9 ay önce
ya kılıçlarrrrr
@g:burakcihan95 10 ay önce
Tüm bölümleri buraya ekleyin neoluyor.