How I Met Your Mother  (2005)

How I Met Your Mother

How I Met Your Mother

Genel Bakış

Ted Mosby çocuklarını karşısına alır ve onlara uzun mu uzun bir hikâye anlatacağını söyler. Anneleriyle nasıl tanıştığının hikâyesi... Bizleri de geçmişe götürerek hikâyesini anlatmaya başlar. Başarılı bir mimar olan Ted oldukça duygusal bir yapıya sahiptir. Bu duygularının da etkisiyle önünde yapması gereken en önemli şeyin peşine düşer: Hayat arkadaşını bulmak... Bu yol sanıldığı kadar kolay değildir ve her başarısızlık Ted'i biraz daha karamsarlığa sürükler. İşte bu anlarda ona destek olan arkadaşları sayesinde, Ted hayatının aşkına doğru yelken açarken bizleri de eğlendirmeyi başarır. Barney, Marshall, Lily, Robin ve Ted... İşte bu "efsanevi" grup yaşadıklarıyla Ted'i hayatının aşkıyla tanıştıracaktır.

Bu dizi özeti   @mrs-jexy   tarafından oluşturuldu
Türü: Komedi, Romantik
 • Ülke

  US

 • Süre

  22 dk

 • Takipçiler

  9

 • IMDb Puanı

  8.3 (566779 oy)

 • Yapım yılı

  2005

Annenizle Nasıl Tanıştım Fragman
FragmanOfficial Trailer

Annenizle Nasıl Tanıştım Fragman

2020

How I Met Your Mother 1. Sezon

Yorumlar ( 2 )

benteksizhepiniz
benteksizhepiniz

En severek ve haykırırcasına gülerek başladığım diziydi. 9.sezon batırmışlar ve 9u izlemedim benim gözümde hala 8 sezonluk bir dizi olarak kalmaya devam edecek. Barney elbette filmin efsanesi ve resmen ayakta tutan tek adamıdır. Ayrıca benimde idolüm 🤣

rooney
rooney

Kesinlikle her insanın hayatında 1 defada olsa izlemesi gereken bir yapım. Barney kesinlikle favorim ve 20 sezon sürsede izlenebilecek yapım. Final sezonunda bozdular biraz ama yinede efsanelerden.