La casa de papel

La casa de papel

Darphane Soygunu
8.2 / 10 Suç, Dram, Aksiyon 2017 İspanya 70 dak.

Bu dizide herşey planın bir parçası. İlk iki sezonunda detaylı düşünülmüş kurgusu ile yiciyi ters köşe yapan İspanyol merkez bankası soygun dizisi. Evet merkez bankası ama bu bildiğiniz soygunlardan değil. Mottosu dünyada bir çok ülke karşılıksız para basmakta ve o soygun değil ise bu da soygun değildir. O soygun ise buda soygundur. Evet konusu çok ilginç ve çok ses getiren bu diziyi 1080p kalitesi ile yeiblirisniz. İzleyicilerinin yoğun isteği üzerine final vermiş dizi tekrardan devam etmiştir.

100
Üye
Puanları


La casa de papel Dizisinin Tüm Sezon ve Bölümleri

Yorumlar

613 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
Bu yorum 1 sırada sabitlendi @Tommyhardy 1 yıl önce
Bugün 3 Aralık 2021 ve LCDP bitti…İyiler kötü,kötüler iyi oldu.Askerler çömez, hırsızlar bordo bereli oldu.Polisler suçlu,hırsızlar birer halk kahram... [Devamını gör..]
Bugün 3 Aralık 2021 ve LCDP bitti…İyiler kötü,kötüler iyi oldu.Askerler çömez, hırsızlar bordo bereli oldu.Polisler suçlu,hırsızlar birer halk kahramanı oldu.Profesör ilah, Tokyo kahraman oldu.Hırsız dediklerimiz Robin Hood,kanun dediklerimiz birer suçluya döndü.İyisiyle kötüsüyle bir LCDP fırtınasını geride bıraktık.Bazen hayranlıkla baktık,bazen de olanların birer saçmalık olduğuna inandık.Bazen duygulandık, bazen de kahkalar attık.Sonuçta fırtına bitti geriye ortalığı toparlamak kaldı.Böylesine yüksek reytingli bir diziyi,bize ulaştırmak için var gücüyle çalışan ve en kısa sürede bize ulaştıran Admine de teşekkürlerimi sunarım.
11 yanıtı görüntüle
@g:hayrunnisayavuz675 1 yıl önce
5. sezonun final sezonu olduğunu söylüyolar doğru mu?
@fthadn3734 1 yıl önce
23.01.2022 Bitti
@luii 1 yıl önce
baslamaya usendiğim dizi sanada selam olsun
@iyikedi 1 yıl önce
iyilerin kötü olabileceği eğer plan yaparsan yapamayacağın soygun yok temalı dizi.
@832556___mirzaa 1 yıl önce
ellerine kelepçe vuran albaylar bile onlara hayrandı...
@sakkoo 1 yıl önce
çoook güzəl bi dizinin sonu :drooling_face:
@954197___apocalypce2 1 yıl önce
'Netflix'' uluslararası yayın haklarını satın almasaydı, zannediyorum pek çoğumuzun bu diziden haberi dahi olmayacaktı. Yüzeysel olarak ele aldığımızd... [Devamını gör..]
'Netflix'' uluslararası yayın haklarını satın almasaydı, zannediyorum pek çoğumuzun bu diziden haberi dahi olmayacaktı. Yüzeysel olarak ele aldığımızda aslında oldukça sığ bir konu olmasına rağmen, bir banka soygununu on üç bölüme yaymak, hatta bununla yetinmeyip ikince sezona uzatmak, bunu yaparken izleyiciyi sıkmamak ve kurgusuyla da fazlasıyla etkilemeyi başarmak hayli büyük bir başarı.
@777412___benelcin 1 yıl önce
Çok güzel ... [Spoileri gör..]
Çok güzel bir final olmuş :clap: Son bölümünde gerdi ama beklentimi karşıladı :dizzy: Profesörü özleyeceğim ?
@kdramalove123 1 yıl önce
iyide hala devam ediyor yazıyor