Military Prosecutor Doberman

Military Prosecutor Doberman

Gungeomsa Dobeleuman
7.9 / 10 Dram, Aksiyon 2022 Güney Kore 0 dak.

Military Prosecutor Doberman dizisi, aynı işi farklı nedenler yüzünden seçen ancak sonunda orduda kötülükle savaşmak için bir araya gelen iki askeri savcının hikayesini konu alıyor. Do Bae Man (Ahn Bo Hyun), para ve başarı için askeri savcılık mesleğini seçmiştir. İstediği başarıya ulaştıktan sonra işini bırakmayı ve üniformasını çıkarabilmeyi dört gözle beklemektedir. Kendine olan güveni ve mükemmel araştırma becerileri ile Cha Woo In (Jo Bo Ah) ise zengin bir chaebol ailesinden gelmektedir. İntikam almak için askeri savcı olmuştur. İkili tanıştıktan sonra ordudaki kötülükleri ortaya çıkarırlar ve böylece Do Bae Man (Ahn Bo Hyun) gerçek bir savcı olur.

100
Üye
Puanları


Military Prosecutor Doberman Dizisinin Tüm Sezon ve Bölümleri

Military Prosecutor Doberman Dizisini Sevenler İçin Sinemia Önerileri

Yorumlar

1 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@edo 5 ay önce
Sağlam dizi, teması intikam, planlar, dönen dolaplar ve entrikalardan oluşuyor, aksiyon ve gerilim kıvamında, oyunculuklar iyi, senaryo bilindik,Kore... [Devamını gör..]
Sağlam dizi, teması intikam, planlar, dönen dolaplar ve entrikalardan oluşuyor, aksiyon ve gerilim kıvamında, oyunculuklar iyi, senaryo bilindik,Kore severleri tatmin eder.