Narcos

Narcos

Narcos

8.8 / 10 Suç, Dram, Biyografi 2015 Amerika 49 dak.

Pablo'yu gözaltına almak için büyük bir askeri çabanın ardından, düşmanlar endişelenirken aile yeniden bir araya gelir. Steve ve Connie güvenlik konusunda kavga ederler.

100
Üye
Puanları

Yorumlar

49 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@Ziyaretçi 4 yıl önce
kolombiyali bir arkadasimin anlattigina gore, ekonomiye katkisi cok olmus, kolombiyali bir kesimin de cok sevdigi, ve yasadigi sehri (simdi ogrendigim... [Devamını gör..]
kolombiyali bir arkadasimin anlattigina gore, ekonomiye katkisi cok olmus, kolombiyali bir kesimin de cok sevdigi, ve yasadigi sehri (simdi ogrendigime gore medellinmis) kolombiyanin en zengin sehri haline getirmekle kalmamis, kolombiyanin ilk metro hattina sahip olmasini saglamis kisi. ESCOBAR ?
@Ziyaretçi 4 yıl önce
şu dizide polisin adamı elinden kaçırmadığı bi bölüm bile yok mu?
@Ziyaretçi 5 yıl önce
arkadaşlar iyi izleyip anlamamışsınız filmden. amerika karışıyor kolombiyaya neden mi çünkü yılda 700 ton kokakin amerikada tüketiliyor ve bu da kolom... [Devamını gör..]
arkadaşlar iyi izleyip anlamamışsınız filmden. amerika karışıyor kolombiyaya neden mi çünkü yılda 700 ton kokakin amerikada tüketiliyor ve bu da kolombiyadan gelen kokain. evladınızı kötü çocuklardan koruma gibi düşünün. amerika haklı yani.
@Ziyaretçi 5 yıl önce
. Pablo Escobar .... as de. asalım, öl de.ölelim.... BABAAAAAAA
@lovelybutmisfit 5 yıl önce
İlk bölümd... [Spoileri gör..]
İlk bölümden beri anlamadığım şey şu: Kolombiya hükümeti ve halkı neden Amerika'ya suçlu iadesi konusunda izin veriyor? İlk bakışta mantıklı geliyor, sonuçta Amerika ülkede ki en azgın suçluları yakalamalarına yardım ediyor. Ama bugün suçlulara karışan, yarın öbür gün her şeye karışmaya çalışır. Bunu kimse düşünemiyor mu? Suçlular suçlu iadesinden korkuyor çünkü Amerika'da hapis cezaları ağır. Kolombiya'da cezaevlerini yeniden düzenleyip Amerika'nın buna burnunu sokmamasını sağlayabilir. Şahsen ben Kolombiyalı biri olsam suçlu iadesine karşı çıkardım.
@Ziyaretçi 5 yıl önce
Düşünceye asla mani olamazsınız ve hatta engelleyemezsiniz. Pablo Escobar evet kötü birisidir. Uyuşturucu ticareti yaparak zengin olmak isteyen ve hat... [Devamını gör..]
Düşünceye asla mani olamazsınız ve hatta engelleyemezsiniz. Pablo Escobar evet kötü birisidir. Uyuşturucu ticareti yaparak zengin olmak isteyen ve hatta bunu meşrulaştırmak için devlet adamı olarak göreve gelmek isteyen bir adamı canlandırmış dizide.

Açık konuşmak gerekirse adamın hayatını okumadım. Çokta umrumda da değil, yalnız ortada devletten daha büyük otoriter bir rejim kurmaya çalışan bir organizasyon var. Bunun çökertilmemesi içinde hiçbir sebep yok.

Kimisi Pablo haklı diyor. Dizide dikkat ederseniz annesi Pablo için; 'O doğru olduğuna inandığı şeyi yaptı' dedi. Yani şunu anlamanız gerekli, Pablo sadece kafasında kurmuş olduğu şeyi gerçekleştiriyor ve bunun için doğru yanlış iyi kötü ayrımı yapmadan.

Birçok örneği var, mesela uçağa bomba koyan genç çocuk. ıstaka ile öldürdüğü adam vs.. yani bunları gördükten sonra hangi aklı selim biri 'Pablo kral adam arkadaş, ben bunu bilirim' diyebilir.
Elbette dizi izlenilebilirliği için senaryo ve kurguda, Pablonun azıllı bir kanun kaçağı olsada, devlet tarafından mağdur edildiği hissiyatını işliyor.

Diziyi bir kenara koyun ve olan biteni bir düşünün ve kendi vicdan terazinizde bir tartın. Ben mi?
Ben işten hep geç geliyorum. Sadece kafamı dinlemek başka şeyler düşünmek için izliyorum. Rahatlatıyor biraz bilmiyorum. Ama kendinizi bu kadar kaptırmayın.

Saygılar..
@hi_im_busra 5 yıl önce
Yo soy pablo emilio escobar
@Ziyaretçi 5 yıl önce
Escobardan günah gitti