The Blacklist

The Blacklist

8 / 10 Suç, Dram, Gizem 2014 Amerika 43 dak.

Raymond “Red” Reddington daha önceleri devlet adına çalışan ajandır.Azılı bir suç dehasına dönüşür ve en azılı aranan suçlulardan olur. Kendi kendine teslim olur ve polise bir teklifi vardır. Ranko Zamani adlı teröristi yakalamak.

100
Üye
Puanları


The Blacklist Dizisinin Tüm Sezon ve Bölümleri

The Blacklist Dizisini Sevenler İçin Sinemia Önerileri

Yorumlar

61 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@954197___apocalypce2 1 yıl önce
Büyük bir zevkle izlediğim nadir dizilerdendi. 5. Sezona kadar her şey çok güzeldi. 5. Sezondan sonra bölümlerin geçiştirildiği ve ana konunun gereksi... [Devamını gör..]
Büyük bir zevkle izlediğim nadir dizilerdendi. 5. Sezona kadar her şey çok güzeldi. 5. Sezondan sonra bölümlerin geçiştirildiği ve ana konunun gereksiz yönlere çekildiğini hissettim. Ama hep merak seviyemizi yüksek tutan tek bir şey vardı o da; Reddington aslında kimdi?Hep bu soruya gerçekten mantıklı cevap bulacağımızı düşünüyordum ama uzattıkça uzattılar. Çok basit ve seyirciye vay be dedirtecek şekilde açıklanabilirdi ama 8. Sezonda gördük ki senaristler bu gizemin altından kalkamadılar. 8 sezondur inşa ettikleri bir takım ipuçlarını hiçe sayan ve asla tatmin etmeyen cevaplar sundular. Ben açıkçası çok büyük hayal kırıklığına uğradım. Üstelik dizi sezon finali yaptıktan sonra liz karakterine can veren megan bone’nin diziden ayrıldığını öğrendim. Hatta dizinin yaratıcı yapımcısı bile diziden ayrılmış. Madem ana karakter ve yapımcı diziden ayrılacaktı o zaman keşke soru işaretleri adam akıllı cevap bulsaydı ve dizi tadında bırakılıp final yapsaydı.Bunca sezondur bir çok mantık hatası ve kendisiyle çelişen senaristlere rağmen başta James spader olmak üzere kadronun güzelliği hatırına izlediğim hiçbir saniyeden pişman olmadım. 9. Sezon ana karakter liz olmadan nasıl devam edecek merak içindeyim. Her ne kadar bu kadroyu güzel yazılmış bir senaryoyla daha uzun yıllar izlemek istesem de ne yazık ki senaristlerin tıkandığını ve 9. Sezonun final sezonu olacağını düşünüyorum.
@can1er 2 yıl önce
:thumbsup::thumbsup:
@813991___dreamland 2 yıl önce
Zekasıyla kendine hayran bırakan bir suç makinesi. Büyük keyifle izlediğim bir polisiye.
@selocix 2 yıl önce
Dizi sadece suçluları yakalamak üzerine değil o yüzden çok güzel ama bazen Raymond Reddington hiç bir bilgiyi söylemiyo.
@yunus2101 3 yıl önce
Güzel dizi ..Reddington efsane..
@calanthe 3 yıl önce
Dembe gibi bir dost lazım...
@jandarmaqw 5 yıl önce
dosttan dusman yarattilar
@Ziyaretçi 5 yıl önce
suç imparatorluğunun başına kız geçmeden bu dizide final olmamalı bence :))
@Ziyaretçi 5 yıl önce
Elizabeth ... [Spoileri gör..]
Elizabeth Keen, Raymond Reddington'ın kızı çıktığı anda bu diziyi izlemeyi bıraktım. Herkesin birbirinin akrabası çıktığı işlerden hoşlanmıyorum. Eşim 5 sezonu full izledi ama. Onun diziye ilişkin yorumları daha olumlu. Her bölümde farklı bir olayın çözülmesi güzel.
@frdytgn 5 yıl önce
bu sezon final olsa süper olur.