The Walking Dead: Daryl Dixon

The Walking Dead: Daryl Dixon

8.2 / 10 Korku 2023 Amerika 0 dak.

The Walking Dead: Daryl Dixon, TWD evrenindeki en sevilen karakterlerden biri olan Daryl Dixon'ın maceralarını konu alan yeni bir dizi. Daryl, bir şekilde Fransa kıyısında kendini bulur ve bu yeni coğrafyada zombi istilasıyla mücadeleye devam eder. Kendisini rahibeler tarafından yönetilen gizemli bir toplulukla bir araya gelir ve insanlığın kurtuluşu için önemli bir görevi üstlenir. Bu dizide, Daryl'in yeni görevini yerine getirme ve Amerika'ya dönme çabalarını izleyeceğiz. Zorlu koşullarda hayatta kalma mücadelesi verirken, Daryl aynı zamanda kendi iç dünyasıyla da yüzleşmek zorunda kalacak. Dizinin heyecan dozu yüksek sahneleri ve etkileyici atmosferiyle izleyicileri soluksuz bir maceraya sürüklüyor. The Walking Dead hayranları için kaçırılmayacak bir dizi deneyimi sunan Daryl Dixon, yeni bir döneme adım atıyor ve bu kez Fransa'da mücadele ediyor.

100
Üye
Puanları


The Walking Dead: Daryl Dixon Dizisinin Tüm Sezon ve Bölümleri

Yorumlar

6 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@zargolegas 5 gün önce
Evet her zamanki gibi şu sözü bize dedirtmeyi başarıyorlar "adamlar yapmış " harbiden ilk bölüm bana sanki bu sefer pek heyecan vermeyecek gibi geldi ... [Devamını gör..]
Evet her zamanki gibi şu sözü bize dedirtmeyi başarıyorlar "adamlar yapmış " harbiden ilk bölüm bana sanki bu sefer pek heyecan vermeyecek gibi geldi 2 ve 3.bölüm yeni bir efsanenin doğuşunun ayak sesleri olduğu kanısına vardım 4.bölümü heyecanla bekliyorum .
@yigitaliere 1 hafta önce
Başlamanızı öneririm
@crowley666 1 hafta önce
Dizi güzel gidiyor ve sitede ki bölüm özet açıklamaları iyi :d
@agit-aslan 1 hafta önce
Güzel bı dizide akıcılığı kötü eski darylı dixson ortalıkta yok
@1131096___tekin32 3 hafta önce
İşte bekeldigim dizi
@n_akcan26 2 hafta önce
Ben özellikle Rick için olan filmi bekliyorum