Vesper

Vesper

Vesper
6 / 10 Macera, Dram, Bilim Kurgu 2022 Fransa 114 dak.

Vesper, hayatta kalmak için sert bir dünyada mücadele eden inatçı bir kız olan Vesper'ın hikayesini anlatıyor. Bu post-apokaliptik filmde, Darius adındaki hasta babasının yanında yaşayan Vesper, hayatta kalmak için becerilerini kullanır. Bir gün, uçak kazasından sonra kendisini yalnız ve kafası karışmış halde bulan gizemli bir kadın olan Camellia ile karşılaşır. Vesper, Camellia'yı bulması ve ona güvenli geçiş sağlamak karşılığında Kayle adındaki sığınakta yaşayan zengin oligarklardan yardım almayı kabul eder. Ancak, Vesper, komşusu Jonas'ın Camellia'yı aradığını ve onunla ilgili bir sırrı sakladığını keşfeder. Artık Vesper, tehlikeli bir maceraya atılarak zekasını ve biyo-hack yeteneklerini kullanmak zorundadır. Bu film, alternatif bir geleceğin anahtarını bulmak ve hayatlarını sonsuza dek değiştirmek için mücadele eden Vesper'ın hikayesini anlatıyor.

100
Üye
Puanları

Yorumlar

4 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@yasir 2 hafta önce
elektronik cihazların yerini biyoelektronik cihazların aldığı bir gelecekte geçen bir film ancak bu kadar etkileyici işlenebilirdi.
@yasir 2 hafta önce
Kesinlikle 2. filmi yapmaları gerek; film giriş yapıyor ,gelişiyor tam heyecan aksiyon gelecek dediğimiz yerde bitiyor
@mervancan99 2 hafta önce
Diyecegim tek bir sey var; Film tek kelime ile harikaydi,otudugum yerden soluksuz izledim. Umarim 2. Film cikar,bakalim neler olacak,bekleyip gorecez
@felistigris 3 hafta önce
gayet güzel bir film özellikle marvel ve dc nin saçma sapan filmlerinin yerine ( bu arada o filmleride severim) gerçekten konusu ve görselleriyle nere... [Devamını gör..]
gayet güzel bir film özellikle marvel ve dc nin saçma sapan filmlerinin yerine ( bu arada o filmleride severim) gerçekten konusu ve görselleriyle neredeyse hiç efekt kullanılmadan yapılmış post apokaliptik bir havada yapılmış diyorum ama olay o kadar basit değil. kostümler, tasarımlar,mekanlar, oyuncuların kendilerini rollerine kaptırması sanki başka bir dünyada yaşıyormuş hissi veriyor. karanlık ortamların gerçekliği doğanın canlılığına kadar çok fazla detaylı şekilde düşünülmüş bence harika bir film. filmin sonunda acaba dedirtmiyor değil yani. post apokaliptik tarzı seven arkadaşlar kaçırmaz diye düşünüyorum sevmeyen arkadaşlarda şans verebilir. keyifli seyirler.